Naujausi žaidimai

Kiekviena gimimo diena yra unikali ir ypatinga. Kaskart savo gimtadienio vaikai laukia vis su didesniu nekantrumu,  naujais lūkesčiais, tikėdamiesi  tikros pasakos. O Jūs mieli tėveliai galite ją sukurti! Reikia tik šiek tiek laiko ir fantazijos!

gimtadieniui

Organizuoti gimtadienį pradėkite, nuo kviečiamų į gimtadienį žmogiukų sąrašo. O tuomet lauks samgiausia dalis – kartu su būsimu sukaktuvininku susėskite ir aptarkite kokia bus gimtadienio tema. Juk nuo to priklausys ne tik gimtadienio kaltininko ir svečių apranga, bet ir kambarių, ar kiemo, sodo dekoravimas, stalo serviravimas, bei žaidimai.

Vaikučio  gimtadienis turi būti netik įpatingas Jums, bet ir labai smagus vaikams. Todėl rimtai apgalvokite, kaip sukurti tokią atmosferą, kurioje pasireikštų vaikų fantazija. Galite netgi surengti kaukių balių! Juk atsimenate, kaip patiems būdavo smagu per ,,Eglutę‘‘ darželyje, kai būdavote su kostiumais... Tai kodėl to nepakartojus ir per gimtadienį?  Žinoma eglutės šiuo atveju jau nereikės, bet reikia tik trupučio išmonės, ir kaukių balius gali tapti pačia puikiausia tema gimtadieniui.

Nepamirškite su jubilijatu suderinti ir meniu!  Juk jis turi būti vaikiškas: maži sumuštinukai, keksiukai, vėrinukai – viskas kas gražu, spalvota ir skanu... Na ir žinoma, kaip gi gimtadienis bus be torto! Tortas turėtų atitikti gimtadienio temą, bent jau spalvine gama, arba jo pateikimu ant stalo. Kuo įdomiau pateiksite, tuo bus daugiau įspūdžių vaikams.

O koks vaikų gimtadienis be žaidimų? Jais pasirūpinkite iš anksto. Pasiruoškite ir dovanėles ar prizus geriausiai atlikusiems žaidimų užduotis. Bus didesnis stimulas vaikams jas atlikti sąžiningai.

Prieš gimtadienį BŪTINAI patikrinkite ar Jūsų fotoaparato ar video kameros baterija yra pilnai pakrauta! Juk norėsite įamžinti visas smagiausias gimtadienio akimirkas.

Mazylio.lt portalas Jums padės surengti įsimintiną šventę Jūsų vaikams!

Gimtadienio idėjos