Coliukė

Coliukė

Ruošiatės krikštynoms? Ieškote puošnių rūbelių, ar krikštynų atributikos? O gal nežinote ką dovanoti krikštynų proga? Užsukite į el. parduotuvę Coliuke.lt!

Krikstynos.eu

Krikstynos.eu


Mūsų el. parduotuvėje Jus rasite didelį pasirinkimą krikšto kostiumų berniukams, krikšto suknelių mergaitėms, daug įvairių batukų krikštui. Rasite įvairių krikšto žvakių, papuošimų žvakėms, krikšto marškinėlių ir kitokios atributikos skirtos vaiko krikštui.

AmatuKraite.lt

AmatuKraite.lt

Mūsų amatų kraitėje –  lietuviškos tradicijos, iš jų gimę daiktai savo ir draugų gyvenimams bei namams. Surinkome kūrinius, menančius rankų šilumą ir gražias mintis. Jausmas, lyg skaitytum kas įrašyta į gintarą ir molį, vilną ir akmenį, popierių ir geležį. Regis, žodžių nesimato, o pirštai, liesdami medį ir liną sušyla nuo kažko neregimo, lyg įpinto.

MazaPaslaugele.lt

MazaPaslaugele.lt

Pas mus rasite šventinius ir krikšto drabužėlius visiems metų laikams, todėl nebus baisi nei šalta žiemos diena, nei kaitri vasaros saulė, nei rudens dargana. Bet kokiu oru Jūsų mažylis atrodys dieviškai gražiai ir tyras kaip angelas!
Šventinių ir krikšto rūbelių rasite nuo 56 cm. iki 110 cm. dydžio.

VaikoPuota.lt

VaikoPuota.lt

Mes, t.y. Gitana ir Virginija, kuriame ir siuvame išskirtinius, mielus, iš natūralių audinių, daugiausiai iš lino, rūbelius vaikams. Visas įkvėpimas - tai mūsų pačių vaikai ir jų krikštynos. Taip atsirado bendra veikla - drabužiai vaikams "Vaiko puota" (nuo 2009m.). Šventiniai ir kasdieniniai rūbai vaikams. Didžiają dalį mūsų rūbelių asortimento sudaro lininiai krikšto rūbeliai. Daug rankų darbo, pagaminta Lietuvoje. Gera kokybė, išskirtinumas ir orginalumas - tai mūsų tikslas. Būkite kitokie!

VaikuApranga.lt

VaikuApranga.lt

Mūsų tikslas – pasiūlyti kuo platesni kokybiškų prekių asortimentą , kad Jūsų vaikutis jaustusi patogiai, būtų stilingas. Savo mažyliui nuo pat gimimo iki mokyklinio amžiaus mūsų internetinėje parduotuvėje rasite drabužėlių ir avalynės už prieinamą kainą.
Tikimės, kad Jums palengvinsime apsipirkimo rūpesčius, galėsite daugiau laiko praleisti su mažyliu.