Naujausi žaidimai

piratai

Piratai - tai bene viena populiariausių vaikų gimtadienio temų pasaulyje. Tačiau norint tokį vakarėlį surengti, reikia tam paskirti nemažai laiko, bet visą triūsą tikrai atpirks mažųjų spindinčios akys! Taigi pradedam!

piratai

Piratai - tai bene viena populiariausių vaikų gimtadienio temų pasaulyje. Tačiau norint tokį vakarėlį surengti, reikia tam paskirti nemažai laiko, bet visą triūsą tikrai atpirks mažųjų spindinčios akys! Taigi pradedam!

pirau spalvos

Spalvų schema (aplinkoje, dalyvių drabužiuose, patiekaluose):
Juoda, balta ir raudona
Rekomenduojama amžiaus grupė:
6-9 metų amžiaus, tačiau jis gali būti pritaikytas ir suaugusiems!
Svečių sąrašas:
8-10 (tai priklauso nuo vietos kurioje švesite)
Laikas:
2 - 3 valandos (priklausomai nuo vaikų amžiaus)

 Kvietimai

kvietimai
Sukurkite kiekvienam vaikučiui kvietimus. Juos galite atspausdinti net ir ant kepimo popieriaus. Kadangi tai piratų vakarėliui skirtas kvietimas, todėl naudokite senuosius šriftus, tokius kaip English script. Kad būtų dar įdomiau kvietimus galite padaryti kaip atskiras dėlionės dalis, kurias susirinkus visiems svečiams ir sudėjus visus kvietimus, būtų galima sudėlioti lobių žemėlapį.

Taip pat kvietimus galite suvyniotus sudėti į stiklinius ar plastikinius butelius su smėliu... juk kuo įdomiau tuo smagiau!

 Dekoracijos

dekoracijos
Padarykite piratų vėliavų, panaudodami baltą audinį (galite šiam reikalui panaudoti seną nereikalingą paklodę ar senus pagalvės užvalkalus), ant vėliavų iš juodos lipnios juostelės išklijuokite kaukolę su kardais ar kažką panašaus. Vėliavomis galite dekoruoti tiek kiemą, tiek ir kambarį, kuriame bus švenčiama.
Dekoruoti namus ir kiemą galite ir su raudonos bei juodos spalvos balionais, kuriuos vėliau galėsite panaudoti ir žaidimuose!

Stalo dekoravimui naudokite juodas medvilnines staltieses, ant kurių galite pabarstyti šokoladinių monetų, bei sudėlioti aukso spalvos vazeles, bižuteriją, taip sukursite lobių skrynios įvaizdį.Kaip žinia piratai viešpatavo jūrose, todėl interjero dekoravimui galite panaudoti ir žuvims gaudyti tinklą, o gal dar kur rasite ir seną medinę valtį, prie kurios vaikams galėtumėt surengti ir fotosesiją. Bendram atmosferos sukūrimui nepamaišys ir statinės, ar net skeletai...

Maistas

piratu tortas

Tortas - vienas pagrindinių gimtadienio atributų, taip pat turėtų sietis su tema - Piratai, todėl jį galite pasidaryti ar užsisakyti su pirato veidu, ar piratų laivo formos...o gal net lobių skrynios pavidalo...

vaisiai

Vaisių stalą galite papuošti arbūzu, jo riekelės puikiai derės prie aplinkos. Kaip žinia piratai buvo aplankę daugybę salų, o salose juk auga visokie vaisiai, todėl tikrai nesuklysite pasirinkę vaisių stalui bet kokius egzotiškus vaisius.

O koks piratų balius be žuvies? Na nebūtinai ji turi būti tikra, bet žuvytės formos sausainiukai, ar vieno kasnio sumuštinukai bus pats tas!

Gėrimai

gerimai

Piratai ir vynas - pats puikiausias derinys, tačiau juk vaikams skirtam gimtadienyje, juk juo mažųjų negirdysime, todėl išeitis bealkoholinis vaisinis punčas. Vaikai tikrai su pasimėgavimu jį gers.

 Žaidimai:

Visuomet gimtadienyje bus smagu, jei bus ką veikti, todėl mes siūlome Jums žaidimus, kurie puikiai tiks piratiškam gimtadieniui (žaidimo veikėjų pavadinimus juk visada galima perfrazuoti į piratiškus!):

Kiaušiniai - išbandymas, ar drąsūs piratai;

Mano koja - patikrinkite ar piratai žino kūno dalių pavadinimus;

Vienišas vaiduoklis - juk ir laivuose vaidenasi; 

Prisėsk ant baliono - piratams turėtų būti smagu atlikti piratiškas užduotis;

Povandeninė puota - piratai šoka kaip vandens gyvūnai;

 

Daugiau idėjų kaip dekoruoti vaiku gimtadienio vakarėliams šventimo vietas, bei daug visko rasite čia: idėjos!

Gimtadienio idėjos