Naujausi žaidimai

teminis gimtadienis

Pabodo princesės, piratai, mašinėlės ir fėjos? Norite kažko originalesnio savo vaikučio gimtadieniui? Siūlome atšvesti gimtadienį ,,Žaliojo vėžliuko taškučio'' tema! Vaikams patiks, o ir Jums bus smagu ruoštis šventei!

teminis gimtadienis

Pabodo princesės, piratai, mašinėlės ir fėjos? Norite kažko originalesnio savo vaikučio gimtadieniui? Siūlome atšvesti gimtadienį ,,Žaliojo vėžliuko taškučio'' tema! Vaikams patiks, o ir Jums bus smagu ruoštis šventei!

spalvos vaiko gimtadieniui

Spalvų schema gimtadieniui:
Berniukui: Melsva arba ruda su žalia
Mergaitei: Rožinė, violetine arba ruda su žalia
Rekomenduojama amžiaus grupė:
3-10 metų amžiaus, tačiau tinka ir mažesniems ir didesniems
Svečių sąrašas:
6-8 vaikai (priklausomai nuo vietos, kur ketinate švesti)

Kvietimai

kvietimas vaikui

Ruošiant kvietimus svečiams į šį gimtadienį, tema įpareigoja kvietime panaudoti vėžliuko piešinuką, kurį naudosite ir kitoje gimtadienio atributikoje, ant žaidimo korteliu, stalo kortelių ir pan. Kvietimas turėtų būti Jūsų sumastytų gimtadienio spalvų paletės, kad gavę kvietimą svečiai jau maždaug žinotų ko tikėtis gimtadienyje. Tiesa, kvietime galite užsiminti ir apie pageidaujamą aprangą gimtadienyje (pvz.: žali rūbeliai su taškiukais), tačiau tokį kvietimą reikėtų įteikti bent prieš mėnesį, kad tėveliai spėtų pasirūpinti vaikučio apranga.

Dekoracijos

dekoracijos gimtadieniui

Stalo serviravimas: Idealu jei staltiesė būtų žalia ir dar su taškiukais, tačiau su šia dekoravimo priemone galima ir paeksperimentuoti. Galima naudoti tiek baltą, tiek rudą, tiek ir geltoną staltiesę, tačiau reiktų nepamiršti, kad kitos stalo dekoracijos turėtų būti jau kitų spalvų. Tarkim jei staltiesė balta, tuomet labai gražiai atrodytu žalios servėtėlės su žirniukais. ant stalo galima pridėlioti stiklinių apvalių akvariumų, ar didesnių vazų, kuriose labai gražiai atrodytų tie senieji mėtiniai žirneliai, ar kitokie spalvoti žirneliai, net ir jūros akmenukai. Tokie saldainiukui įsibėgėjus gimtadieniui virs jau nebe dekoracija, bet turbūt pagrindiniu saldumynu.Kaip dekoracijas Jūs galite panaudoti ir ledinukus, ir kepinius dekoruotus vėžliukų ornamentais. Stiklines ir taures galite papuošti žaliais kaspinėliais.

Šventės vietos dekoravimas: kuo daugiau taškiukų ir žalumos tuo geriau, juk vėžliukai mėgsta tai kas žalia... Kambarius ir kiemą galite dekoruoti kibiriukais su žaliais obuoliais.

dekoravimas obuoliais

Žinoma pati geriausia dekoracija būtų tikras vėžliukas, tačiau jei jo neturite - nebėda! Juk visuomet yra galimybė vėžliuką sukurti patiems, ar tai būtų didelis piešinys(jį galite paversti net ir žaidimų dalimi, kad prie jo piešimo prisidėtų visi svečiai), o gal tai būtų užsienio šalyse populiari pinjata (tai popieriaus masės talpa, kurioje yra gausybė staigmenų vaikams: kramtoma guma, smulkūs žaisliukai ar saldainiai, ta talpa būna įvairiaspalvė, ir įvairių formų. Kaip pasigaminti pinjata pamokėlių tikrai rasite google.lt).

Tortas

vezliuko tortas

Kadangi tai bus Teminis gimtadienis, tai ir tortas turėtų būti susijęs su šventės tema. Šiuo atveju ant torto gali būti nupieštas vėžliukas, arba jis tiesiog galėtų būti vėžliuko formos.

Žaidimai:
Visuomet gimtadienyje bus smagu, jei bus ką veikti, todėl mes siūlome Jums žaidimus, kurie puikiai tiks gimtadieniui -žaidimai.

Daugiau idėjų kaip dekoruoti vaikų gimtadienių šventimo vietas, bei daug visko rasite čia: idėjos

Gimtadienio idėjos