Naujausi žaidimai

gimtadienio stalo dekoravimas

TEGYVUOJA VASARA! ... Tai pats nuostabiausias metas gimtadieniui! Gamta - idėjų šulinys. Ji pati padiktuoja tiek šventės spalvinę gamą, tiek ir aprangą, bei šventės vietą. Paistenkite rengdami vasarišką gimtadienį išnaudoti kuo daugiau gamtos teikiamų idėjų, dekoracijų.

gimtadienio stalo dekoravimas

TEGYVUOJA VASARA! ... Tai pats nuostabiausias metas gimtadieniui! Gamta - idėjų šulinys. Ji pati padiktuoja tiek šventės spalvinę gamą, tiek ir aprangą, bei šventės vietą. Paistenkite rengdami vasarišką gimtadienį išnaudoti kuo daugiau gamtos teikiamų idėjų, dekoracijų.

Mazylio.lt Jums siūlo atkreipti dėmesį į:
- Apsauga nuo geliančių ir kraujasiurbių vabzdžių;
- Saugia šventės vieta, kad būtų kuo mažesnė tikimybė traumoms (nes mažieji linkę griuvinėti ir užkliuvinėti už mažiausių kupstelių)
- Pledais, jei užkluptų šaltesnis vėjelis;
- Papildomomis kepuraitėmis ar skarelėmis, jei lauke bus saulėta;
- Geriamu vandeniu;

- Gretai negandančiais užkandžiais, kuriuos būtų galima valgyti be įrankių;

gimtadienis vasara

Nepamirškite, kad rengiate šventę vaikams! Šventės vieta turi atrodyti ne tik gražiai, bet ir skaniai, tad stalus, ar iškylų pledukus galite dekoruoti gražiais indais su spalvingais sausainiukais (mamos, kurios mėgsta suktis virtuvėje gali pamėginti iškepti dabar vis labiau populiarėjančių sausainiukų ,,macaroons'', jie ne tik skanūs, be ir labai dekoratyvūs). Kadangi šis gimtadienis esant geroms oro sąlygomis švenčiamas lauke, tad mes rekomenduojame atsisakyti tirpstančių šokoladinių desertų, saldainių...

saldumynai gimtadieniui

Šventės vietą galite dekoruoti daugybe pagalvių, pagalvėlių. Taip pat lauko gėlėmis. Gėlytes rekomenduojame merkti ne į vazas, o į paprasčiausius stiklainius (šventė vaikams, galite neišvengti šukių). Stiklainius galite dekoruoti nertomis, atlasinėmis, ar patinkančio audinio juostelėmis, arba pintais gėlių vainikėliais.

gimtadienis gamtoje

Rengdami gimtadienį, būtinai sumąstykite ką veiksite. Kuo užimsite svečius.

Mazylio.lt Jums siūlo keletą idėjų:

  • - Jei mokate groti gitara, būtinai pasiimkite ją, vaikams patinka dainuoti, o dainuojant galima pažaisti ir žaidimų;
  • - Surenkite vainikų pynimo varžybas;
  • - Surenkite lenktynių su maišais varžybas;
  • - Jei oro sąlygos leidžia, galite surengti vandens mūšį;
  • - Švenčiant gimtadienį prie vandens telkinio, galima paleisti popierinius laivelius su užrašytais norais ar palinkėjimais;

pyrageliai

Rengiant šventę gamtoje pagalvokite ir apie tortą, bei jo alternatyvas. Galbūt būtų vaikams smagu, o jums patogiau, jei vietoje torto, būtų patiekiami žavūs keksiukai. Tai būtų ne tik graži torto alternatyva, bet ir patogesnis variantas vaikams (juk keksiuko valgymui nereikia nei šaukštuko, nei lėkštutės).

idejos gimtadieniui

Atminimo dovanėlės svečiams.

Juk taip smagu ne tik dovanoti dovanas, bet ir jas gauti... O ši gimtadienio tema, Jums suteikia galimybę gimtadienio svečius maloniai nustebinti, išleidžiant visai nedaug pinigėlių. Jums reikės:

1. Tiek mažų gėlių vazonėlių, kiek bus svečių;
2. Gėlių sėklų, kad jų užtektų visiems vazonėliams (jas supilstykite į atskirus maišiukus, ar mažyčius buteliukus);
3. Žemių (jas rekomenduojame iš kart supilstyti į vazonėlius)
4. Šiek tiek vandens
Artėjant šventės pabaigai, padalinkite visiems svečiams rinkinukus (vazonėlis su žemėmis, sėklos), ir tegul visi svečiai pasėja sėklas:) tai bus ne tik smagi pramoga mažiesiems, bet ir ilgai džiuginanti akis dovana.

Smagaus ir saulėto gimtadienio!

Jei turite daugiau idėjų šios temos gimtadienio organizavimui, mes jų laukiame el.paštu:

 

nuotraukos iš: www.printerest.com

 

Gimtadienio idėjos