Kvadratu.lt

Kvadratu.lt

Mūsų šūkis: Būk teigiamas!
„KVADRATU LT“ tikslas: Patenkintas ir lojalus klientas!
Profesionalus požiūris į darbą bei į klientą, operatyvumas, lankstumas laiko ir kainos atžvilgiu. Dirbame visoje Lietuvoje!

Baliomanija.lt

Baliomanija.lt

UAB „Baliomanija LT" siūloma šventinė atributika gali suteikti Jūsų organizuojamam pobūviui, prezentacijai ar gimtadieniui naujų šventinių akcentų. Mes galime Jums pasiūlyti gana platų atributikos pasirinkimą. Turime įvairiaspalvių kepurėlių, perukų, serpantinų, konfeti, liežuvėlių, kaukių ir visokių kitokių smulkmenėlių Jūsų šventei. 

Balionunamai.lt

Balionunamai.lt

...mes galime sakyti, kad esame geriausi, puikiausi, nuostabiausi ar kitokie ...-iausi, nes puikiai žinome, kad taip nėra. Rinkoje yra tikrai geresnių ir ilgiau dirbančių įmonių ir mes tuo džiaudgemės, nes tai yra jėga kuri mus varo į priekį, verčia stengtis daug labiau nei tuos, kurie yra lyderiai. Mes tiesiog neturime net mažiausios galimybės daryti klaidas, daryti blogai, nes kiekvienas klientas mums pats svarbiausias...

Blikas.lt

Blikas.lt

UAB "Blikas" – profesionalias pirotechnikos paslaugas teikianti įmonė, dirbanti šioje srityje nuo 1993 m. Per metus atliekame virš 300 įvairių projektų.

Fejerverkai.info

Fejerverkai.info

Jau 15 metų įmonės darbuotojai turintys licencijas užsiima fejerverkų pardavimu ir organizavimu. Mes atrenkame, išbandome ir tik tada pasiūlome savo klientams pačią geriausią produkciją iš žinomiausių kompanijų, importuojančių pirotechniką į Europą.

FejerverkaiVisiems.lt

FejerverkaiVisiems.lt

UAB “ Risorsa” prekiaujanti pirotechniniais gaminiais, turi ilgametę patirtį organizuojant šventinius fejerverkus įvairiomis progomis, Pagal jūsų pageidavimą atliksime neriboto dydžio profesionalų fejerverką. Mažesnėms šventėms mūsų parduotuvėje įsigysite jums labiausiai patinkantį šventinį saliutą – bateriją, kurią galėsite išsirinkti, peržiūrėjus saliutų – baterijų filmuotą video.

FejerverkuParduotuve.lt

FejerverkuParduotuve.lt

Vargu, ar rasite tokį vaizdą, kuris suteiks jums tokį stiprų ir ryškų įspūdį, kaip fejerverkas. Kerinti ugnies jėga vienu metu prikausto tūkstančius žiūrovų, stebinčių spalvotas fejerverkų ugnis.
„Fejerverkų Parduotuvė“ nuspalvins jūsų šventę įvairiais fejerverkais.

HestiaBaltic.eu

HestiaBaltic.eu

Esame patys didžiausi Lietuvoje pirotechnikos, fejerverkų ir konfeti prekių importuotojai. Siūlome savo klientams ir partneriams nuo paprasčiausių, iš anksto pilnai paruoštų kliento asmeniniam naudojimui, nedidelių, tačiau labai efektingų fejerverkų, iki galingų, profesionalių muzikos ir šviesos spektaklių organizavimo paslaugų visoje Lietuvoje.

Piro.lt

Piro.lt

Fejerverkai - jau tapo neatsiejama vestuvių, gimtadienių ir kitų švenčių dalimi.
Jums siūlome mūsų specialistų atrinktus kokybiškus, sertifikuotus gaminius kurie tikrai papuoš Jūsų šventę.

PiroCentras.lt

PiroCentras.lt

Projektuoja  ir atlieka kompiuterine įranga valdomus, orginalius fejerverkus, išnaudodami landšafto ypatumus, siekiant išgauti didžiausią įmanomą efektą.