Naujausi žaidimai

princesiu gimtadienis

Ar žinote nors vieną mergaitę, kuri nesvajojo būti princese? Tokių mergyčių turbūt yra nedaug, todėl tikrai nudžiuginsite savo dukrytę surengę jai princesišką gimtadienį. O, kad būtų lengviau jį suorganizuoti, štai keletas patarimų, idėjų...

princesiu gimtadienis

Ar žinote nors vieną mergaitę, kuri nesvajojo būti princese? Tokių mergyčių turbūt yra nedaug, todėl tikrai nudžiuginsite savo dukrytę surengę jai princesišką gimtadien

spalvos gimtadieniui
Spalvų schema gimtadieniui:
Rožinė, violetine, gelsva, balta ir aukso
Rekomenduojama amžiaus grupė:
5-7 metų amžiaus, tačiau tinka ir mažesniems ir didesniems
Svečių sąrašas:
6-8 vaikai (priklausomai nuo vietos, kur ketinate švesti)

Kvietimai

kvietimas
Kvietimas į tokį gimtadienį turėtų būti toks pats įsimintinas kaip ir pati šventė, todėl nepagailėkite laiko jiems pagaminti. Šiuo atveju galima netgi pritaikyti patarlę - ,,orginalumas slypi paprastume''. Taigi, nusipirkite, o dar geriau išsilankstykite iš aukso spalvos storo popieriaus vienodo dydžio dėžutes su dangteliais. Į jų vidų įtieskite permatomą norimos spalvos popieriaus lapą, ar dirbtinio šilko skiautelę, ir įdėkite jau atspausdintą kvietimo lapelį (kvietimo tekstui pasirinkite rankraštinį teksto stilių, taip jis atrodys dar prabangiau) perištą kaspinėliu, prie jo galite pritvirtinti spalvotą čiulpinuką, ar kokią mielą smulkmenėlę. Taip pat ant kvietimo galite užberti dirbtinių gėlių žiedlapių. Kiekviena mertgaitė gavusi tokį kvietimą tikrai apsidžiaugtų.

Dekoracijos

dekoracija gimtadieniui
Stalo dekoravimas

Patieskite staltiesę, ji turėtų būti rausva, violetinė, arba balta. jos šonus galite dekoruoti organzos, o dar geriau tiulio juostomis panaudodami siūlą, kadangi smeigtukai nereikomenduojami vaikų gimtadieniuose, nes mažieji gali susižeisti.

stalo dekoravimasStalo serviravimui naudokite arbatos puodelius bei vyno arba brendžio taures karštam šokoladui, bei nealkoholiniam punčui gerti. Ant stalo pridėliokite įvairių stiklinių indų, į kuriuos supilkite kukurūzų spragėsius, saldainius (kuo spalvotesnius), taip pat zefyrus, orinius pyragelius...sumuštinius galite patiekti karunos ar žvaigždutės formos. Ir koks gi gimtadienis be įvairiaspalvių keksiukų (jei nežavi rausva spalva maiste tuomet galite rinktis įvairiaspalvio šokolado glajų). Na ir žinoma nepamirškite vaisių, juk princesės maitinasi tik sveikai:)

gimtadienio pyrageliaiKambarį galite dekoruoti rausvos, bei violetinės ir baltos perlamutrinės spalvos balionais, kuriuos gimtadienio metu galėsite panaudoti žaidimų metu, taip pat ir Pon Pon burbulais.Tortas ir fondiu

princeses tortas

Pagrindinis gimtadienio akcentas kaip ir įprasta yra tortas, tačiau , kadangi rengiate teminį vakarėlį, tai tortas turėtų būti taip pat ne paprastas. Jo forma turėtų atspindėti gimtadienio temą - pilis, karūna, princesė, o gal net karieta... tai žinoma priklauso jau tik nuo Jūsų ir jubilijatės išradingumo.

Mažasias damas Jūs galite pradžiuginti netik gražiu tortu, bet ir vis populiarėjančiu šokolado fondiu. Jų kainos šiuo metu nėra didelės, beto jį galėsite panaudoti ir per kitas šventes. O vaikų atmintyje šis šokolado fontanėlis tikrai paliks neišdildomą prisiminimą. Be to, kol damutės mėgausis šokoladu, jūs spėsite padaryti nuostabių nuotraukų.Dovanėlės svečiams:

dovanos sveciams
Princesės juk turi būti dosnios, tad paruoškite visiems gimtadienio svečiams mažas dovanėles, tai gali būti saldainiai, ar mielas niekutis priminsiantis gimtadienį.

  Žaidimai:
Visuomet gimtadienyje bus smagu, jei bus ką veikti, todėl mes siūlome Jums žaidimus, kurie puikiai tiks princesės gimtadieniui (žaidimo veikėjų pavadinimus juk visada galima perfrazuoti į princesiškus!):


Pele, pele pas ką žiedas žydi - kažin ar princesės nebijo pelių;

Dovanos - ar yra tokių princesių, kurios nemėgsta dovanų?; 

Šviesaforas - tiks princesėms pasipuošusioms įvairiaspalėmis suknelėmis;

Prisėsk ant baliono - patikrinsite kuri lengviausia princesė;

Povandeninė puota - patikrinsite ar princesės neleidžia veltui laiko šokių pamokose;

Daugiau žaidimų tinkančių gimtadieniams, rasite skiltyje žaidimai.

Daugiau idėjų kaip dekoruoti vaikų gimtadienių šventimo vietas, bei daug visko rasite čia: idėjos!

Gimtadienio idėjos